درباره ما

بیشتر درباره شرکت نماسرا

بیشتر درباره شرکت نماسرا

نما سرا محلی برای دسترسی به بروزترین و معتبرترین مصالح مرتبط با نمای خارجی و نمای داخلی است. هدف ما ایجاد بستری است که در آن خرید بعد از آگاهی و افزایش دانش نسبت به مصالح موردنیاز صورت می‌گیرد. مشاوره، تأمین و اجرای مصالح درخواستی شما در کمترین زمان و با کادری مجرب شاخص‌ترین ویژگی نماسرا ست.

درباره ما و فعالیت ما

 محصولات ساختمانی نما سرا

نمای ساختمان، از مهم ترین و برجسته ترین المان های هر سازه به حساب می آید. آجر، سنگ، چوب و انواع متریال های جدید ساختمان نظیر فایبرسمنت برد، گچ برگ، کامپوزیت و …. تما در حوزه نماسازی استفاده می شوند. انتخاب متریال با کیفیت با قیمت مناسب همواره از دغدغه های فعالین بخش مسکن کشور به حساب می آمده است. 

نماسرا حلقه مفقوده تامین متریال مرتبط با نمای ساختمان به حساب می آید. در نماسرا ما کلیه متریال های مرتبط با نمای داخلی و نمای خارجی ساختمان را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار داده و در صورت نیاز با اکیپ های گسترده و با تجربه نمای دلخواه شما را اجرا می کنیم. 

فایبر سمنت برد

سقف کاذب

کلیه محصولات مرتبط با نمای داخلی و خارجی

ارائه خدمات مناسب و ارزان قیمت به مشتریان از افتخارات نماسرا

مشاوره رایگان برای آنکه آنچه در ذهن دارید را در دنیای واقع پیدا کنید. کارشناسان ما تمام تلاش خود را انجام می دهند تا در رسیدن به خواسته های خود در سریع ترین زمان مسیر را طی کنید. فقط کافیست آنچه را می خواهید از ما در خواست کنید. 

مشتریان نماسرا

افتخار نماسرا

مشتریان نماسرا که باعث موفقیت بیشتر ما شدند